Каде за Нова Година :)

Дискусија во форумот 'Животен стил' започната од goth50, 20 дек 2012.

 1. hensk

  hensk GSM master

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  3.420
  Допаѓања:
  1.170
  Поени од трофеи:
  208
  си го убил „пријателов“:pos::facepalm:
   
 2. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  hensk ти со швалерката каде за нова?
   
 3. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.543
  Допаѓања:
  1.390
  Поени од трофеи:
  178
  Каскада ти е многу подобар избор од Македонски Бисер.
  Јас инаку ќе си седам во Скопје, ќе видиме кај ќе се запиеме па ќе шетаме од диско у диско :D
   
 4. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  хаха готово бе тоа се одлучи уште пред 2 недели :D
  Таму ке идеме :D
   
 5. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.543
  Допаѓања:
  1.390
  Поени од трофеи:
  178
  Каснам каснааам, не сум во у тек со форумов у последно време :)
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 6. RaymondZes

  RaymondZes Член

  Член од:
  10 мај 2019
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  Телефон:
  89185244397

Сподели преку: