Имаш или Немаш?

Дискусија во форумот 'Хумор и играчница' започната од Alfa Mobil Team, 7 јул 2008.

 1. vlatko_95

  vlatko_95 Punk rocker

  Член од:
  24 мар 2008
  Мислења:
  1.006
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  63
  Нема
  Чпм има ајфоун?
   
 2. .::SCORPION::.

  .::SCORPION::. Познат Член

  Член од:
  28 јул 2008
  Мислења:
  2.690
  Допаѓања:
  104
  Поени од трофеи:
  93
  Нема.
  чпм има lg u8550 ?:НеареН:
   
 3. BUKI

  BUKI Баниран

  Член од:
  24 јул 2008
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  Nema.
  cpm ima kuce ?
   
 4. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.864
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  нема
  чпм има пасош ?
   
 5. .::SCORPION::.

  .::SCORPION::. Познат Член

  Член од:
  28 јул 2008
  Мислења:
  2.690
  Допаѓања:
  104
  Поени од трофеи:
  93
  Има бугарски.
  чпм има пумпа за вода ?
   
 6. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.864
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  членот под тебе нема :D
  чпм има пушка ?
   
 7. .::SCORPION::.

  .::SCORPION::. Познат Член

  Член од:
  28 јул 2008
  Мислења:
  2.690
  Допаѓања:
  104
  Поени од трофеи:
  93
  има
  чпм има чизми ?
   
 8. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.864
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  има
  чпм каква кола има ? ако нема каква сака да има ?
   
 9. vlatko_95

  vlatko_95 Punk rocker

  Член од:
  24 мар 2008
  Мислења:
  1.006
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  63
  Нема али сака корвета
  Чпм има риба?(да не ме сватите погрешно мислам на риба во аквариум)
   
 10. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Имаше порано, али сеа нема.
  ЧПМ има 500 ден. во џеб ?
   

Сподели преку: