Имаш или Немаш?

Дискусија во форумот 'Хумор и играчница' започната од Alfa Mobil Team, 7 јул 2008.

 1. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  Ваљда не.
  ЧПМ има Playboy парфем ?
   
 2. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  Нема

  ЧПМ има внесувано телефони во рецензиите во датабазата :)
   
 3. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  Нема, бадијалџиска работа е таа.. шала :pos:
  ЧПМ има нинтендо ? :Возбуда:
   
 4. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  Нема...беше некогаш тоа

  ЧПМ обожава игрици :)
   
 5. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  Наравно дека да
  ЧПМ има голуби ? ;)
   
 6. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  Абе ти да не си луд?НЕМАМ

  Какви голуби бе :)

  ЧПМ има LCD монитор
   
 7. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  Оф Топик : Бев многу инспириран од голубите на ДуалКор :pos:
   
 8. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  :pos::pos::pos::pos::pos::pos:

  не се мои бре ! :D
  на татко ми се :)

  Моооре која пара се зима од нив и јас би почнал да чувам :pos:
   
 9. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  Да не забегаваме ама има луѓе за голуби и кола даваат :Возбуда:
   
 10. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.485
  Допаѓања:
  2.973
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  хаха... кога го прочитав муабетот на Ддарко си помислив за екстази гулаби прајте муабет...

  бај д веј чпм - има ролер за п990?
   

Сподели преку: