Избор на телевизор

Дискусија во форумот 'Електроника' започната од full_infected, 26 окт 2016.

 1. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Да бе свесен сум и пак исто
  Туку гледај на канал АнималПланет и спореди приказот околу боите меѓу ЛГ и Самсунг па ќе знаеш за што зборам.


  Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
   
 2. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  Ок нема поента натака да дискутираме.
   
 3. RaymondZes

  RaymondZes Член

  Член од:
  10 мај 2019
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  Телефон:
  89185244397
 4. Patrol

  Patrol Нов член

  Член од:
  30 јан 2020
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 5. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Немам лично искуство со Шаоми Тв но до сега се што сум купил од техника и технологија на брендов за средна сума, добиваш висок квалитет секогаш, точно е дека од други по-познати лоу буџет брендови имаш поголем избор на технологија, но Шаоми пробуваат во цена за средна класа да добиеш уред од висока.
  Добро е што имаат супер супорт, резервни делови оддржување и трајност исто како да си купил Самсунг, ЛГ, Апл или Филипс уред.
   
  На Patrol и Pane-G им се допаѓа ова.
 6. Patrol

  Patrol Нов член

  Член од:
  30 јан 2020
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Го купив на крај, во право беше. Од Xiaomi имав земено само слушалки и затоа бев скептичен. Однос квалитет цена се без конкуренција.
   

Сподели преку: