Зошто повеќе не работи Навигон Европа

Дискусија во форумот 'Navigon' започната од Bozidar.M, 26 сеп 2018.

 1. Bozidar.M

  Bozidar.M Нов член

  Член од:
  2 мај 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Здраво пријатели Навигон Европа ја имам инстелирано на повеке уреди и симната од различни места и постарата и поновата верзија но пред извесен период престанаа да работат, а и не мозе да се инстелира на други уреди ви благодарам позз.
   
 2. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.483
  Допаѓања:
  2.985
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Discontinued, дури и да го платиш толку. Нема леб.
   
 3. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  480
  Допаѓања:
  293
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Кај мене си работи, хм ... мапи 2018.q1 , нема мака ...
   
 4. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.483
  Допаѓања:
  2.985
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Сега за сега, оваа верзија се иснталира на сите уреди до андроид 8ца.
  Јас со мојот претходен коментар, прецизирав као нема да има повеќе апдејти на мапите а со самото тоа и нема да има повеќе апдејти и на апликацијата, што значи во иднина кај и да е новиве уреди и андроид верзии ќе бидат некомпатибилно и со ова: https://drive.google.com/file/d/1xEIDNP4E2zF472EeXBR-K8SIu0oYUSR_/view
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: