Зошто го сакате/мразите Apple??

Дискусија во форумот 'Off topic теми' започната од христијан, 25 дек 2014.

?

Дали го сакате или мразите Епл?

 1. Го мразам Епл

  6,9%
 2. Го сакам Епл

  24,1%
 3. Ме заболе за Епл...

  69,0%
 1. MacedonianBoy

  MacedonianBoy Познат Член

  Член од:
  21 ное 2012
  Мислења:
  2.059
  Допаѓања:
  702
  Поени од трофеи:
  143
  Телефон:
  iPhone 8 Plus
  Анонимна анкета е
   
 2. hensk

  hensk GSM master

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  3.420
  Допаѓања:
  1.170
  Поени од трофеи:
  208
  значи ,само модератори гледаат
   
 3. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.050
  Допаѓања:
  4.316
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  OP5, Android Pie
  Кликни на бројот на гласови
   
 4. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Никој не го мрази Епл...:eek:

  Или и тие што го мразат сеа не признаваат.:confused:
   
 5. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  7.980
  Допаѓања:
  8.116
  Поени од трофеи:
  258
  ^
  Чекај рано е :)
  До утре ,задутре ќе гласаат тие што го "мразат"
  После испиени 3-4 ракии,вистината на виделина :D

  Sent from my MX4 using Tapatalk
   
  На hensk му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Effendi

  Effendi Искусен член

  Член од:
  23 дек 2010
  Мислења:
  746
  Допаѓања:
  848
  Поени од трофеи:
  158
  Таа опција во превод значи, ме заболе за епл се додека не имам пари да купам еден ајфон.
   
  На gug1 и krale им се допаѓа ова.
 7. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  3 опција е најреална ....
   
  На RagingDemon, Pane-G и hensk им се допаѓа ова.
 8. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.050
  Допаѓања:
  4.316
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  OP5, Android Pie
  :DD:
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 9. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.825
  Допаѓања:
  2.354
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Еве ви бе, да не плачете, нека има некој.

  Инаку ќе искористам само една реченица од една од омилените серии:
  „I don't hate you, I nothing you.“
   
  На RagingDemon и Dzepar им се допаѓа ова.
 10. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Анкетава е доказ дека хејтерите немаат м*** ни да признаат дека тоа се :)
   

Сподели преку: