Засилувач на WLAN

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Domecot, 11 дек 2008.

1. Domecot

Domecot Нов член

Член од:
    11 авг 2008
    Мислења:
    841
    Допаѓања:
    1
    Поени од трофеи:
    0
    Леле бе аман кој муабет го лупнавме у темава ДА НЕ СЕ ЧЕПКА у Z драјвот. Немој да се лутиш ама не знам како си успеал да го напраиш тоа. Пробај избриши го али не знам дали ќе успееш. Ако не мавај SEUS или изфлешувај го телефонот.

2. mjakimovski

mjakimovski Нов член

Член од:
    14 јун 2009
    Мислења:
    21
    Допаѓања:
    0
    Поени од трофеи:
    1
    :help: Изгледа махинално сум отворил зо Z наместо во C и сум го шибнал во Resource зашто слични фолдери имаат не сум ни приметил дека сум во Z затоа ми беше чудно што го нема во C:/Resource. Тоа е :) ЈБГ. Не сум сакал ни јас, само сега проблемот е како да го избришам зашто ме зеза WLAN-от. Не сум флешувал никогаш, и ако го направам тоа ке се врати во нормала??? :ГлуП:

3. Domecot

Domecot Нов член

Член од:
    11 авг 2008
    Мислења:
    841
    Допаѓања:
    1
    Поени од трофеи:
    0
    Ако не си флешувал, боље ке ти биде со СЕУС ондак. Многу е лесно.
    Симињаш СЕУС у праиш како што ќе ти каже. Само батеријата нека ти е фул. Другото све СЕУС ке ти каже. Све на прозорот ке ти пишува:!!!:

4. Valtiel

Valtiel Нов член

Член од:
    10 јул 2009
    Мислења:
    28
    Допаѓања:
    0
    Поени од трофеи:
    0
    само не ми е јасно како си успеал да менуваш фајлови во Z:, драјвот е направен да не можеш измени да правиш т.е. read only, така да пастирање таму малку потешко... таму е сместен оперативниот систем на телефонот... Во секој случај, шо и да зеза SEUS му е мајката...

5. Tance_gsmacedonia

Tance_gsmacedonia Нов член

Член од:
    20 мај 2009
    Мислења:
    9
    Допаѓања:
    0
    Поени од трофеи:
    0
    За жал кај мене не работеше според планот . Наместо подобрен сигинал , воооопшто не фаќаше сигинал на места каде што фаќаше. Он СЕ п990и !

6. Noc 32

Noc 32 Супер Модератор

Член од:
    13 сеп 2009
    Мислења:
    1.543
    Допаѓања:
    1.390
    Поени од трофеи:
    178
    Дали го копираше на правото место?

Сподели преку: