Засилувач на WLAN

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Domecot, 11 дек 2008.

 1. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Епа штом не си толку прост, размисли кај би било логчно да е ставен. :)
   
 2. DA4E

  DA4E Член

  Член од:
  7 авг 2008
  Мислења:
  105
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  16
  џек си бе ти немат шо тука
   
 3. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  у C бе.Тоа е на телефонот меморијата
   
 4. coki

  coki Член

  Член од:
  16 авг 2008
  Мислења:
  217
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  18
  А некој да ми каже како да го ставам фајлот во С\recousrce,имам x-plore ама не можам да го копирам преку него???
   
 5. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  направи го прво хакот за unsigned апликации за UIQ
   
 6. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
  Хакот го имаш на странава бај д веј... Провери у UIQ форумот. :) После ќе моеш да ги отвораш сите "заштитени" фолдери во меморијата на телефонот и да работиш со фајловите во нив (озвен Z драјвот). :)

  П.С. Z драјвот може да се чепка со shadow copy на фајловите али тоа многу често резултира со мртов телефон... :)
   
 7. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Па и не е толку смешно, бај д веј :D
   
 8. coki

  coki Член

  Член од:
  16 авг 2008
  Мислења:
  217
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  18
  Ама јас го направив хакот и ми ги отвара заштитените фолдери,ама немам опција ,,paste,, кога ќе отидам цо C\resource.
   
 9. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
  Брат смешно е веруј ми... Коа ке пробаш нешо шо го пробуев јас... Да стаиш линукс убунту на П1... Работи до десктоп доека стигне... :) После иди врати го назад телефонот на UIQ... Едино нешо шо те спасува е пристап до EMMA... :p
   
 10. dimitarc@srkaj.com

  dimitarc@srkaj.com Нов член

  Член од:
  23 јун 2008
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  Тенк ју. Функционално е. Ми ги фаќа мрежите што порано само лаптопот ми ги фаќаше. Сеа чуствувам грижа на совест што му ја собрав на татко ми е90ката. Само за тоа му ја земав. Али не му ја враќам.
   

Сподели преку: