Задно стакло за s8 plus

Дискусија во форумот 'Samsung' започната од username, 1 авг 2018.

 1. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.516
  Допаѓања:
  865
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  Здраво Дечки,

  Малиот ми го поеба задното стакло.

  Некој инфо колку од прилика кошта да се замени и каде?

  Фала
   
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.865
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Имаш ПП
   
  На Alfa Mobil Team му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: