НОВО Забрзување на апликациите кај ајфон на иос 11

Дискусија во форумот 'Apple' започната од Iphone help, 8 окт 2017.

 1. Iphone help

  Iphone help Активен Член

  Член од:
  3 сеп 2012
  Мислења:
  519
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  пробано на ајфон 6 работе


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: