Држач за мобилен за во автомобил

Дискусија во форумот 'Дополнителна опрема' започната од freekiller, 1 дек 2014.

 1. freekiller

  freekiller Нов член

  Член од:
  8 јул 2012
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 2. hensk

  hensk GSM master

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  3.420
  Допаѓања:
  1.170
  Поени од трофеи:
  208
  јас го земав овај Grpgo,ова е нешто невидено
  и веќе 1,5 месец дена го користам ,луда работа нема држачи се лепи на шмукачи
  еве линк

  ako си заинтересиран ,имас од мене алиекспрес линк
   
 3. freekiller

  freekiller Нов член

  Член од:
  8 јул 2012
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Знам за овој го најдов кај нас но мене ми треба нешто помало помалку приметливо како тоа на линкот што го објавив и не сакам да ми го попречува видното поле.
   
 4. hensk

  hensk GSM master

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  3.420
  Допаѓања:
  1.170
  Поени од трофеи:
  208
  kaj go ima kaj nas i kolku pari e!!
   
 5. freekiller

  freekiller Нов член

  Член од:
  8 јул 2012
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Мене ми го препорачаа во една мобилара во Тетово само не се сеќавам точно колку пари беше некаде од 400 до 600 денари.
   
 6. Dzepar

  Dzepar Познат Член

  Член од:
  14 сеп 2014
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  264
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Sony Xperia M2, Tipo
  @hensk
  Ги гледав на Али по 2-3 $ беа

  Sent from my D2303
   
 7. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  А дали тоа држачот од првиот пост ќе им влијае ако парно греење и ќе се расипе нешто на пример батерија или чип модули LoL ???
   
 8. freekiller

  freekiller Нов член

  Член од:
  8 јул 2012
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  За да не влијае прво ќе го исклучиш парното таму кај што ќе ти биде поставен држачот, а другите ќе ти работат нормално.
   
 9. hensk

  hensk GSM master

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  3.420
  Допаѓања:
  1.170
  Поени од трофеи:
  208
  4 $ najevtino e na ali so free shiping,sega ke proveram ali tolku
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 10. freekiller

  freekiller Нов член

  Член од:
  8 јул 2012
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Дали нарача од али? Ако си нарачал сподели што и како е.
   

Сподели преку: