Додаден е нов Црно-Плав скин. Коментари, критики тука...

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Jane, 12 мај 2008.

 1. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Како што можете да приметите додаден е нов скин, кој можете да го изберете најдоле лево со тоа што ќе изберете Visual Depth.
  Па ајде, чекам коментари како ви се допаѓа, или па можеби не ви се допаѓа, некои предлози, сугестии, било какви критики....

  Иначе деновиве да завршам со тестови и писмени, ќе додадам уште еден скин со црвено сиви бои.:Чао:
   
 2. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  ОоОоОоОо... лудница :Возбуда:
  бај д веј, многу повеќе ми се свиѓа кога ќе влезеш во тема, отколку на почетокот т.е. на индексот :)
   
 3. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.865
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  екстра е само мислам да се направи како на порталот што ќе биде со црвено таков да биде дефолт за форумов да си одговараат ;)
   
 4. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Ќе биде и тој најверојатно четврток вечер, а може и утре вечер ако запнам:)
   
 5. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.865
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  епа супер ама да биде бојата погодена со таа на порталот ... и да биде дефолт скин ... па после кој сака ќе си го избере омилениот ;)
   
 6. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  доста интересен иако има мали грешки т.е. нови мислења итн... ама сепак ќе го користам... :D
   
 7. Ivan_K750

  Ivan_K750 Член

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  16
  Топ е! :)
   
 8. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Де бе па и ти прв ден му е, ќе го средам. Моментално работам на новиот црвено сив скин кој ќе одговара со скинот на порталот, па тој ќе биде и дифолт скин:). А тоа за нови мислења цела вечер се мачев не открив зашто така јавува:S. Ќе се помачам деновиве пак, ќе се обидам да го средам.
   
 9. Po1son

  Po1son Модераторка

  Член од:
  6 мај 2008
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  18
  Екстра!!.. Овој ќе го користам ;)
   
 10. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  море... црвениов со сиво и борди нијанси е најдобар!
   

Сподели преку: