Добредојде на GSM Маcedonia (претставувања тука)

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Божино, 25 фев 2008.

 1. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.315
  Допаѓања:
  1.813
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  Имало во 19век (дејствието на таа македонската народна приказна е тогаш), сега најверојатно нема :)
   
 2. Ilija

  Ilija GSM master

  Член од:
  24 мар 2010
  Мислења:
  2.027
  Допаѓања:
  1.624
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Huawei P9 lite
  Имаше еден Ане Василевски ако не се лажам беше кандидат за градоначалник за Ѓорче, ама отиде човекот.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.928
  Допаѓања:
  3.860
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Кога - како
  Хахаха веројатно бил последниот со тоа име
   
  На Ilija и Noc 32 им се допаѓа ова.
 4. Dark Angel

  Dark Angel Член

  Член од:
  26 дек 2016
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  28
  Поени од трофеи:
  13
  Hi до сите :bye:
  Нова сум на форумов, се надевам на добри дискусии и стекнување на нови знаења.
   
  OLI-HAUG, MacedonianBoy, Ace и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.222
  Допаѓања:
  6.412
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Добредојде :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Dark Angel му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  541
  Допаѓања:
  632
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  Добредојде,
  Have a nice stay
   
  На Dark Angel му/ѝ се допаѓа ова.
 7. MacedonianBoy

  MacedonianBoy Познат Член

  Член од:
  21 ное 2012
  Мислења:
  2.062
  Допаѓања:
  681
  Поени од трофеи:
  143
  Телефон:
  iPhone 6S
  На Noc 32 и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 8. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.315
  Допаѓања:
  1.813
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  Да да тука сум. :)
   
 9. alfabeta

  alfabeta Активен Член

  Член од:
  17 мај 2012
  Мислења:
  108
  Допаѓања:
  66
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Кинески
  @filipkir штом дојде тука некое женско одма изгледа тебе те пуштаат да ја збркаш или грешка сум? :D

  Иначе добродојде @Dark Angel . Ние вака како нови, а најверојатно и моментално единствени припаднички на женскиот пол на форумот да си отидеме у некој кафич кафе да се напиеме, упознаеме, а дечкиве нека си работат да не им се мешаме многу м? :)
   
  На Dark Angel, OLI-HAUG и Bumblebee им се допаѓа ова.
 10. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.818
  Допаѓања:
  2.344
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  @мила doesn't like this?
   
  На мила и Dzepar им се допаѓа ова.

Сподели преку: