Добредојде на GSM Маcedonia (претставувања тука)

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Божино, 25 фев 2008.

 1. cacko85

  cacko85 Нов член

  Член од:
  30 мар 2016
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  Alcatel Idol OT6030X
  РОМ/Верзија:
  Jelly Bean/4.1.1
  Поздрав и од мене, конечно добар Македонски форум Живели
   
  На OLI-HAUG и krale им се допаѓа ова.
 2. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Добредојде, со помин нека е.

  Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
   
 3. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.024
  Допаѓања:
  1.503
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Дoбредoјде,дoбaр престoј нa GSM.

  Sent from my LG-H815 using Tapatalk
   
 4. alfabeta

  alfabeta Активен Член

  Член од:
  17 мај 2012
  Мислења:
  133
  Допаѓања:
  82
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Кинески
  Два саати го читам форумов ја видов темата и заборавив да се претставам, а може и се имам порано со фактот дека сум член од.. не можам да видам моментално која година но мислам 2012 беше мање битно.
  Јас сум Ане имам 24 накај 25 години кај и да е. Студирам економија доста години веќе. Живеам во центар, често заборавам та ако ме снема пак и после неколку години се вратам и претставам не ми замерувајте :) и така.
  Добар е форумот има доста матерјал за читање и учење па се надевам нема многу да ве замарам :)
  Поздрав.
   
  На zokimk, goran и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 5. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Добредојде назад ... од 2012 да, пишува под аватарот
  Male/female?
   
 6. alfabeta

  alfabeta Активен Член

  Член од:
  17 мај 2012
  Мислења:
  133
  Допаѓања:
  82
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Кинески
  Е како сега да кажам добро ве најдов назад шала. :) Знам дека пишува но пошто немав пишано мислење во оваа тема предходно, а не бев сигурна дали е таа година во моментот кога го пишував мислењето и за да видам требаше или да излезам од темава и да проверам или уште еднаш да го отварам форумот па да проверувам, а ме домрзе искрено и затоа :)
  male/female ме прашуваш или? Ако ме прашуваш женско сум. :) Мислам и тоа го пишува, ако не сум го сокрила.
   
 7. Ilija

  Ilija GSM master

  Член од:
  24 мар 2010
  Мислења:
  1.978
  Допаѓања:
  1.580
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung S7 Edge
  Ане машко? :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Noc 32 и alfabeta им се допаѓа ова.
 8. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.298
  Допаѓања:
  1.800
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  Јас досега само еднашка и тоа во Македонските народни приказни имам слушнато Ане да е машко име. Ако не верувате погледнете и сами. Името Ане е спомнато во 03:05 дел од видеово :)
   
 9. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.825
  Допаѓања:
  2.354
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Нагалено го викавме Ани... Сонценце.
  anakin-skywalker-could-have-been-in-star-wars-the_zt55.640.jpg
   
 10. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Еее да видиш ... има и такви
   
  На Ilija му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: