Добредојде на GSM Маcedonia (претставувања тука)

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Божино, 25 фев 2008.

 1. MacedonianBoy

  MacedonianBoy Познат Член

  Член од:
  21 ное 2012
  Мислења:
  2.059
  Допаѓања:
  702
  Поени од трофеи:
  143
  Телефон:
  iPhone 8 Plus
  Добредојде :)
   
 2. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.026
  Допаѓања:
  1.504
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Добредојде и добар престој:)

  Sent from my LG-D802
   
 3. gsmcoin

  gsmcoin Нов член

  Член од:
  14 апр 2015
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  Nexus 5
  Благодарам на сите, баш добар прием.
  Слободно коментирајте и прашувајте на мојата тема ТУКА: Линк
  Незнаев каде да ја постирам па ја постирав во Општи Дискусии.
   
 4. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  530
  Допаѓања:
  599
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  Добредојде thumbsup
   
 5. Нuкола

  Нuкола Нов член

  Член од:
  22 дек 2015
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  Samsung Galaxy S6
  Поздрав свима, колико вам има :bye:
   
  На Bumblebee, StalkeR, христијан и уште 3 други им се допаѓа ова.
 6. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Одамна некој не се претставил.. Добредојде на гсм.

  Sent from my LG G2 using Tapatalk.
   
  На Нuкола и Bumblebee им се допаѓа ова.
 7. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.026
  Допаѓања:
  1.504
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Дoбредoјде нa гсм и дoбaр престoј.

  Sent from my LG-H815 using Tapatalk
   
  На Нuкола му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  530
  Допаѓања:
  599
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  Добредојде Никола :bye:
   
  На Нuкола му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Добредојде убав престој :)

  Sent from my SM-G920F using Tapatalk
   
  На Нuкола му/ѝ се допаѓа ова.
 10. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  972
  Допаѓања:
  923
  Поени од трофеи:
  158
  Двојни ми е овој, не го закачајте :DD::DD::DD:
   
  На goran, stefan_mkd и Нuкола им се допаѓа ова.

Сподели преку: