Добредојде на GSM Маcedonia (претставувања тука)

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Божино, 25 фев 2008.

 1. Божино

  Божино Член

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  80
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  8
  Да не се трупаат теми, сите нови членови (сосе мене де:)) нека се претставуваат тука. Добредојдовте :)
   
 2. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Ако ти си ја отворил темава, редот е ти прв да се претставиш :D па после и ние ке се претставиме;)
   
 3. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Добре дојде gsmmkd во мојов живот, и сите членови кои допрва ќе не збилижи овој форум.

  бај д веј се викам Трпков Божидар, имам 20 години.
  живеам и роден сум во Скопје, поточно во Чаир - таму и сум роден и таму живеам последниве 14/15 години.

  Со мобилни телефони работам веќе добри 12 години, од кои професионално сум ориентиран од 2002ра.

  Завршив Средно Училиште за Физичка кулутра и моментално сум во пауза т.е. напоменав и претходно дека професионално се ориентирам на струкава - факултет стрикно за овој дел од високата технологија кај нас сеуште нема, но затоа сум во контатк со многу колеги надвор од нашава држава како и во неа и заедно едни од други учиме. Еден од подобрите начини за да се научи со мобилни телефони да се работи е форум за дискусии во таа бранша.

  Затоа и решив јас и неколку фаци да го направиме форумов, затоа што приметив последниве неколку години дека има многу деца и луѓе воедно кои сакаат да го научат "бизнисов" ако може така да се нарече, но сепак според мене е професија.

  моментално на форумов само читајте и учете... :D
   
 4. Божино

  Божино Член

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  80
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  8
  Христијан Божиноски, call me Божино :), имам 15 години, живеам во Прилеп, учам во СОЕПТУ Кузман Јосифоски - Питу, за форумов разбрав од топикот на МСН на Некро :) и тоа е... Aj сеа ти :)
   
 5. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Добредојде Ахмед (голденмоб), тоа е еден мој драг колега кој се надевам ќе ни помогне околу форумов во врска со делот за сервис на мобилни телефони и рецензии.

  [​IMG]
   
 6. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Ај здраво и до мене.
  Јас Бојан Десподовски. Имам 14 години и живеам во н. Илинден. Осмо одд. сум во Гоце Делчев, исто од Илинден.

  Се надевам дека сите од форумов ќе научиме нешто, бидејќи го водат стручни лица.

  Поздрав и се читаме..... :)
   
 7. Ivan_K750

  Ivan_K750 Член

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  16
  Хелоу и од мене, се викам Иван живеам во Скопје-Бутел 1, учам средно во ПТТ во Скопје и сум 2-ра година и толку од мене :p
   
 8. PhoneMaster

  PhoneMaster Член

  Член од:
  2 фев 2008
  Мислења:
  395
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  18
  ајде и од мене еден поздрав..
   
 9. re@ctive

  re@ctive Нов член

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  Епа ај и јас :) re@active (тука) или reactive89 (на кајгана форумот), иначе се викам Михаил Петровски, 18 години, 4та во средно стручно електротехничко, СЕТУ "Михајло Пупин" - Скопје, насока - компјутерски техничар и автоматичар. Живеам во Скопје, Топ. Поле.

  Форумов го чекав со нетрпение, имав зборено предтоа со Alfa Mobile Team за форумов и сум се порадувал малку, и сеа баш ми е мило што проработе :)

  И тооо... разбираш :)
   
 10. Butterfly

  Butterfly Нов член

  Член од:
  26 фев 2008
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  Здраво и од мене ја сум Butterfly мислам дека ќе поминам убаво време на овој форум.
  Се читаме.
   

Сподели преку: