Да тибам држвава наша е.ана

Дискусија во форумот 'Македонија и свет' започната од BokUre, 11 авг 2013.

 1. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  можда е вулгарен насловов ама многу сум изреволтиран...
  со арачиново сме 10км може и помалце воздушна линија абе фрчат автомати на велико како да е војна и никој ништо ваљда не превзема нема мин. а да нема рафал да им е.ам тоа селското...
   
  На RagingDemon му/ѝ се допаѓа ова.
 2. TaleNT

  TaleNT Активен Член

  Член од:
  21 јан 2012
  Мислења:
  290
  Допаѓања:
  99
  Поени од трофеи:
  28
  јас сум на 4-5 км воздушна линија и знам како е ама шо можеш да им направиш?! Див народ, неиживеан:!!!: До некаде во право се ЈСП што не пуштаат 65-ки(нископодни, двокатни) навака!
   
 3. ilche11

  ilche11 Познат Член

  Член од:
  8 мај 2011
  Мислења:
  1.361
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  63
  да не се жени некој од кај знајш :)
   
 4. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  друже бе па ова нигде го нема у свет бе абе од 21/22:00 незнам кога почнаа абе се рока на велико ги слушаш моментално така.
  веќе мој мој преку мој дојдоа да тибам и полиција и држава усрана.
   
 5. vlatko.donev

  vlatko.donev GPS Модератор

  Член од:
  14 окт 2011
  Мислења:
  666
  Допаѓања:
  661
  Поени од трофеи:
  93
  А бе тоа деца си играат камај,дека е распуст па ги пуштаат и до покасно.


  Ма нека пукаат,нека си ја потрошат муницијата па ќе видат они после,ние ќе си ја чуваме за зорт време како приказната за кубурот и магарето
   
 6. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  БокУре, имаш грешка во насловот. Не е наша.
   
  На StalkeR, zokimk и Bumblebee им се допаѓа ова.
 7. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  ма тие друже колку што имаат па цело арм нема толку на залиха.

  па 4/5 часа на секоја минута да пукаш рафал тоа е нездрава работа.
  ќути завршија конечно да им ибам тоа дифтарите.
   
 8. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  така иде зборот :)
  а се знае чива е.

  да се надоврзам таткоми пред некоја недела палеше некој картони и му застана полиција да му пишуваат хаха болест а онде рат се води ама таму немаат м.да да им ибам тоа кучешкото џандарско.
   
 9. TIM Elektronik

  TIM Elektronik Dess Encrypted

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  954
  Поени од трофеи:
  208
  По рамковен и кога дркаш 20% од мислите мора да ти одат на шиптарка пред да свршиш.Иначе ке дркаш пак.........
   
  На StalkeR, Bozo, zokimk и уште 3 други им се допаѓа ова.
 10. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Не се полицајците криви, ова ти е политика на високо ниво.

  Sent from my GT-I0000 using Tapatalk 4
   

Сподели преку: