Да препорачате GPS уред...

Дискусија во форумот 'GPS форум' започната од damJANev, 3 авг 2019.

 1. damJANev

  damJANev Член

  Член од:
  26 апр 2011
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  18
  Да препорачате некој GPS уред што го има на нашиов пазар, на лагер. iGO базиран.
  Стариов HTC Kaiser со WinCE, кој го возев со iGO последниве десетина години, ќе иде во пензија.
   
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.865
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Имаш на ПП
   

Сподели преку: