Дали да купам HTC 8X

Дискусија во форумот 'Windows Phone' започната од Bumblebee, 5 окт 2013.

 1. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.312
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Нема нокиа да носат ни во иднина? Никаква?

  Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4
   
 2. El_Makedonero

  El_Makedonero Искусен член

  Член од:
  6 јан 2010
  Мислења:
  1.409
  Допаѓања:
  1.061
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  РОМ/Верзија:
  8.3
  Изгледа ке носат, денес ни најавија 520


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Сподели преку: