Гледате ли серии? Кои?

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од Jane, 29 авг 2008.

 1. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Ја почнав да ја глеам ГоТ пред 2-3 недели и ги изгледав сите сезони до сеа, најјака серија ,кој не ја гледа стварно многу пропушта убаво кажа вонузу


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 2. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  јас фатмаѓул, татко и синови, карадај и така натаму :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  alfabeta, NeNo-94, Misko6000 и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Ај бегај бе.

  Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
   
  alfabeta, AlexM, Bumblebee и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  сериозно бе :) ожени се и ќе праиме муабет :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 5. Misko6000

  Misko6000 Искусен член

  Член од:
  31 дек 2008
  Мислења:
  1.664
  Допаѓања:
  1.264
  Поени од трофеи:
  178
  РОМ/Верзија:
  MIUI Weekly 6.9.15
  Ако си со еден ТВ , се согласувам, и да не сакаш да ги гледаш (а јас не сакам) со тоа синхронизацијата сите ги научив, и Али и Мали и ..........
  Остај друго него некогаш влагам и у дискусија за сериите:ГлуП:
   
  На BokUre, NeNo-94 и goth50 им се допаѓа ова.
 6. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Брат не да сум оженет... И две деца имам!
  Инаку додека гледат турски серии, јас си гледам мои серии..

  Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ilija

  Ilija GSM master

  Член од:
  24 мар 2010
  Мислења:
  2.035
  Допаѓања:
  1.636
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung S7 Edge
  Ќе дојде клинец ќе гледаш само babyfirst, ни турски ни амерички серии :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На BokUre му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  со папучар праиш муабет, мани го натаму :)
   
 9. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  хехе
  абе тие мене ме гледаат пошто јбг 2 часа од денот мора да и остапам на женами за да не брбори знаеш какви се :) а јас млатам стратегии на моб. :) во тој момент дека ги гледам де :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Misko6000 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  папучар си папучар остај овие прикаски...
   

Сподели преку: