Гласајте за моделот на GSMmkd маиците

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Jane, 18 авг 2008.

?

Какви да бидат маиците?

 1. 1

  11 гласови
  55,0%
 2. 2

  9 гласови
  45,0%
 1. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Стигнаа маичките?
   
 2. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  денеска ги праќам ;)
  морав да причекам уште еден ден да се консултирам
   
 3. Filipp

  Filipp Член

  Член од:
  28 јун 2008
  Мислења:
  574
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  18
  маиците се стигнати кај мене:!!!:
  така да кој има за земање маица од кај мене нека дојди.
  Булевар 1ви Мај 134/3 Битола..
  продавницата се наоѓа наспроти судот покрај реката Драгор.
  кога ке си ја подигните маицата на кој било во дуканот кажетему ник и кој број порачавте.

  одкако ке ја земете маичката потврдете со пост овде.

  поздрав Филип.
   
 4. Filipp

  Filipp Член

  Член од:
  28 јун 2008
  Мислења:
  574
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  18
  Луѓе кај мене мислам дека има уште 2 маици кој треба да си ги земи нека иди...зш за брзо ке му ги вратам на Бошко..
   
 5. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Ајде дај ги уште тие 2 и да ставиме клуч на темава.
   

Сподели преку: