Галерија на слики од GSMmkd собиранката 22.08.2008

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Alfa Mobil Team, 23 авг 2008.

 1. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  п.с. сите слики да бидат со максимум големина од 640 х 480 пиксели!
  ова само го најдов кај мене во мобилен:
  [​IMG]


  [​IMG]
   
 2. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Ајде Јане качи сликите од Н82та :D
   
 3. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Да ги конвертирам и јас во 640х480? или да останат 5МПх?
   
 4. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  ни на крај памет 5мегапиксели.

  максимум 640.
   
 5. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Во ред, само ќе мора да причекате. Дур ги конертирам сите па да ги закачам...
   
 6. Acid

  Acid Модератор

  Член од:
  21 авг 2008
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  67
  Поени од трофеи:
  28
  Немавте ниедно женско у друштво бе? :pos:
   
 7. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  немавме, т.е. дојде девојка му на коска и мораа да си одат, потоа дојдоа едни 5 од мој тип али јас ги избркав, т.е. и јас со нив забегав:СраМ:
   
 8. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  :(:(:(
   
 9. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  Абе ај пуцај ги сликите
   
 10. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Чекај правев формат денес па затоа немав време. Ај сега ке ги префрлам.
   

Сподели преку: