Галантерија за Нексус 4

Дискусија во форумот 'LG Nexus 4 E960' започната од username, 10 мај 2013.

 1. Hagar

  Hagar Активен Член

  Член од:
  17 мај 2013
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  100
  Поени од трофеи:
  43
  Полначи за нексусов, па и не мора баш за него, која цена се движат и ги има на продажба некаде?
   
 2. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Има полначи секако, ама дај ми волтажа и ампеража која ја пишува на оригиналниот полнач, да видиме што точно би ти одговарало најдобро...
   
 3. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.865
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  1,2А е орг.
  јас го полнев со 1А од хтц или самсунг и си тераше супер
   
 4. Kristijan94

  Kristijan94 Нов член

  Член од:
  27 дек 2013
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  Samsung Alpha
  Да не продава некој црн бампер или флип-ковер за нексусов ?
   
 5. Hagar

  Hagar Активен Член

  Член од:
  17 мај 2013
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  100
  Поени од трофеи:
  43
  Извини што не ти вратив на време. Бев на ум да го мењам 4-кава за 5-ка, ама се решив да го задржам. Иначе откако земав Нексус 7, телефонот го полнам со тој полнач.
   
 6. Kristijan94

  Kristijan94 Нов член

  Член од:
  27 дек 2013
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  Samsung Alpha
 7. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  Кај нас ја нема сигурно. Инаку многу добра маска, лани ја нарачав од ибеј.
   
 8. Kristijan94

  Kristijan94 Нов член

  Член од:
  27 дек 2013
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  Samsung Alpha
  Да не ја продаваш случајно,или трампаш? Јас имам бел бампер :)
   
 9. Kristijan94

  Kristijan94 Нов член

  Член од:
  27 дек 2013
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  Samsung Alpha
  Продавам Предни и Задни мат фолии за нексусов, ако има заинтересирани ПП
   
 10. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Има ли такви темперд глас за 4кава некаде?

  Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
   

Сподели преку: