Виц на денот

Дискусија во форумот 'Хумор и играчница' започната од ScArFaCe_K4, 25 фев 2008.

 1. Todor91

  Todor91 Познат Член

  Член од:
  7 мај 2009
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  341
  Поени од трофеи:
  63
  [​IMG]


  Sent from my iPhone 6s using Tapatalk
   
  На Dzepar и Војвода им се допаѓа ова.
 2. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.551
  Допаѓања:
  1.036
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy S9 coral blue
  Што е поретко од сијамски близнаци?
  Циган единец!
   
  На 995user, Ilija, Војвода и уште 5 други им се допаѓа ова.
 3. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.551
  Допаѓања:
  1.036
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy S9 coral blue
  Дечко и вика на девојката
  -Ќе ти зададам една загатка, па ако ја погодиш ќе можеш да ми го ис*ушиш.
  -Ајде да видам-вика девојката
  -Што е тоа-мало, жолто, низ дворот зрна колва?
  -Алигатор-вика девојката
  -Алал да ти е, од прва погоди.
   
  На Justice for All, brzi82, Dzepar и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.551
  Допаѓања:
  1.036
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy S9 coral blue
  Најпознати спортисти што се пензионираа со 5 прстени:
  - Тим Данкан
  - Коби Брајант
  - Александар Маленко
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 5. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.461
  Допаѓања:
  1.742
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  [​IMG]
   
  На Justice for All, RagingDemon и Bumblebee им се допаѓа ова.
 6. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.551
  Допаѓања:
  1.036
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy S9 coral blue
  Што е машка дилема?
  Лежиш помеѓу расна згодна плавуша и педер.
  На кого ќе му свртиш грб?:)
   
  На Misko6000, Ilija и Bumblebee им се допаѓа ова.
 7. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.133
  Допаѓања:
  2.023
  Поени од трофеи:
  208
  Ќе станам и ќе си отидам хаха
   
 8. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.551
  Допаѓања:
  1.036
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy S9 coral blue
  Некои беа со одговор-Ќе му свртам грб на педерот, не се станува од еден пат педер.:)
   
 9. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.133
  Допаѓања:
  2.023
  Поени од трофеи:
  208
  А од два пати? хаха
   
 10. alfabeta

  alfabeta Активен Член

  Член од:
  17 мај 2012
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  85
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Кинески
  Две бабички седат на една клупа на 40 степени жега.
  И едната и вика на другата:
  - Пенке абе ти мириса ли нешто на мрша?
  - Пенкееееееее
  - Пенкеееееееееееееееееееее.
  :D

  Али најдобар виц ми е овој.
  Се јавува некој на мобилен и вика:
  - Ало Стана?
  - Станав.
  - Стана?
  - Станав бе.
  - Стана ми треба?
  :D
   

Сподели преку: