Вашата најдобра фотка :)

Дискусија во форумот 'Фотографија' започната од Bumblebee, 13 дек 2014.

 1. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.246
  Допаѓања:
  719
  Поени од трофеи:
  113
  Ништо посебно.
   
  На ivan88 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.202
  Допаѓања:
  5.535
  Поени од трофеи:
  258
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
   
  На username, NikS, DigitalDreamer и уште 5 други им се допаѓа ова.
 3. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.536
  Допаѓања:
  877
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На NikS, ivan88, DigitalDreamer и уште 6 други им се допаѓа ова.
 4. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  553
  Допаѓања:
  652
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  [​IMG]
   
  На NikS, ivan88, DigitalDreamer и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На username, NikS, DigitalDreamer и уште 9 други им се допаѓа ова.
 6. marchesk

  marchesk Познат Член

  Член од:
  17 сеп 2011
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  281
  Поени од трофеи:
  63
  [​IMG]

  6s. Незнам дали е најдобра, ама е добра
   
  На MacedonianBoy, username, NikS и уште 10 други им се допаѓа ова.
 7. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  [​IMG]

  Еве ви боЌе
  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На username, NikS, zokimk и уште 5 други им се допаѓа ова.
 8. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.246
  Допаѓања:
  719
  Поени од трофеи:
  113
  Macro photography with Mi4C. Click to zoom:

  [​IMG]
   
  На NikS, El_Makedonero, DigitalDreamer и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. El_Makedonero

  El_Makedonero Искусен член

  Член од:
  6 јан 2010
  Мислења:
  1.441
  Допаѓања:
  1.078
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  РОМ/Верзија:
  8.3
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Ilija, NikS, username и уште 10 други им се допаѓа ова.
 10. zdravevski

  zdravevski Активен Член

  Член од:
  5 апр 2011
  Мислења:
  405
  Допаѓања:
  174
  Поени од трофеи:
  43
  [​IMG]

  Sent from my Redmi Note 4x using Tapatalk
   
  На 995user, Ilija, Dzepar и уште 3 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: