Вашата најдобра фотка :)

Дискусија во форумот 'Фотографија' започната од Bumblebee, 13 дек 2014.

 1. Todor91

  Todor91 Познат Член

  Член од:
  7 мај 2009
  Мислења:
  377
  Допаѓања:
  340
  Поени од трофеи:
  63
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  Iphone 7 не едитирани! :)


  Sent from my iPhone 7 Jet Black using Tapatalk
   
  zoky97, naumdb, Kapistec и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. zoky97

  zoky97 Член

  Член од:
  25 дек 2013
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  8
  [​IMG]
  iPhone X кропнана на 16:9


  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
   
  На Noc 32, goran и DigitalDreamer им се допаѓа ова.
 3. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  466
  Допаѓања:
  285
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  IMG_20180407_125025.jpg
   
  На NikS, zoky97, goran и уште 3 други им се допаѓа ова.
 4. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.151
  Допаѓања:
  1.624
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  One plus 5t auto[​IMG]

  Sent from my ONEPLUS 5T using Tapatalk Pro
   
  На NikS, mushovlae и zoky97 им се допаѓа ова.
 5. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.499
  Допаѓања:
  2.579
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  [​IMG]

  8plus + vsco


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На NikS, Noc 32, Pane-G и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.133
  Допаѓања:
  2.023
  Поени од трофеи:
  208
  Дај бе исправи ја сликава :p. Не и личи на Виена крива да биде
   
  На DigitalDreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 7. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.499
  Допаѓања:
  2.579
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  ова е исправената хахх ќе ми паднеше телефонот додека сликав хахах
   
  На stefan_mkd му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.743
  Допаѓања:
  1.331
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Тоа е доказ дека земјата е тркалезна


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
 9. mobfors

  mobfors Член

  Член од:
  3 авг 2009
  Мислења:
  56
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  8
  redmi 3 gold, auto podesuvanje, 3ta i 4ta se hdr i vivid hdr, IMG_20180529_125621.jpg IMG_20180529_081340.jpg IMG_20180409_124605.jpg IMG_20180409_124627_HDR.jpg IMG_20180409_124642.jpg
   
  На the_maker и NikS им се допаѓа ова.
 10. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  346
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  Nexus 5 8MP (sailfish os v 2.1.3.7 )


  20180529_063950.jpg
   

Сподели преку: