Вашата најдобра фотка :)

Дискусија во форумот 'Фотографија' започната од Bumblebee, 13 дек 2014.

 1. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.499
  Допаѓања:
  2.579
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  [​IMG]

  i7+ /slow shutter


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На naumdb, stefan_mkd, Dzepar и уште 8 други им се допаѓа ова.
 2. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  Беч?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На leopardmk и goth50 им се допаѓа ова.
 3. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.499
  Допаѓања:
  2.579
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  Juznna pruga :pos:hahhaa
   
  На StalkeR и krale им се допаѓа ова.
 4. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  По ново, главни град босне и херцеговине...


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На StalkeR и goth50 им се допаѓа ова.
 5. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  Абе нема никој на форумоввв?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  553
  Допаѓања:
  652
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На naumdb, dejan.s1980, MacedonianBoy и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.895
  Допаѓања:
  2.451
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Опадна по минатите караници. Чекаме пак духовен па да се активираме.
   
  На mushovlae, Скоти и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 8. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.444
  Допаѓања:
  2.968
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Без ефекти, ip7 некаде на Лефкада, пустелија плажа ни на гугл мапс ја нема :) непристапна ни со пловни објекти освен мал чамец/кајак поради многу карпи и бранови
  [​IMG]
  --- Споено дупло мислење, 3 сеп 2017 ---
  Гратис+ кај Аг. Никитас доста убави карпи и пештери, за жал најубавите фотографии се во мојот починат уред, кој се напи морска вода и цркна инстант па ќе видиме утре на операциона маса какви му се шансите и од тогаш натака девојка ми иако има водоотпорен телефон прекина да слика и да го носи на кајак со нас :)

  [​IMG]
   
  На krale, Pane-G, Ilija и уште 12 други им се допаѓа ова.
 9. Effendi

  Effendi Искусен член

  Член од:
  23 дек 2010
  Мислења:
  769
  Допаѓања:
  870
  Поени од трофеи:
  158

  Поправи го или рекламата во потпис не ти важи.
   
  На Alfa Mobil Team и goran им се допаѓа ова.
 10. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.499
  Допаѓања:
  2.579
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Bumblebee, Dzepar, mushovlae и уште 5 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: