Вашата најдобра фотка :)

Дискусија во форумот 'Фотографија' започната од Bumblebee, 13 дек 2014.

 1. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  548
  Допаѓања:
  643
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  [​IMG]
   
  На NikS, zoky97, Mechanix и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.426
  Допаѓања:
  1.730
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  .[​IMG]

  Sent from my SM-G950F using Tapatalk
   
  На krale, alfabeta, NikS и уште 12 други им се допаѓа ова.
 3. zoky97

  zoky97 Член

  Член од:
  25 дек 2013
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  8
  Galaxy s5 mini[​IMG][​IMG]

  Sent from my SM-G800F using Tapatalk
   
  На alfabeta, NikS, Bumblebee и уште 7 други им се допаѓа ова.
 4. Publishermkd

  Publishermkd Член

  Член од:
  20 окт 2011
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  72
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  iPhone 7 Plus
  РОМ/Верзија:
  iOS 10.3.2
  Не е најдобра и е у мобилната Лајтрум средена ама си ја сакам пошо покажува шо може камерата на телефонов :) [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На alfabeta, NikS, OLI-HAUG и уште 3 други им се допаѓа ова.
 5. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  185
  Допаѓања:
  312
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Alcatel POP C7
  РОМ/Верзија:
  4.2.2
  Нокиа Е7 cloudy
  2017-07-17-050.jpg
   
 6. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  185
  Допаѓања:
  312
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Alcatel POP C7
  РОМ/Верзија:
  4.2.2
 7. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.527
  Допаѓања:
  861
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  iPhone 7

  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Noc 32, DigitalDreamer, mushovlae и уште 4 други им се допаѓа ова.
 8. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  548
  Допаѓања:
  643
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  [​IMG]
   
  Dzepar, Noc 32, DigitalDreamer и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.426
  Допаѓања:
  1.730
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На mushovlae, krale, goran и уште 2 други им се допаѓа ова.
 10. leopardmk

  leopardmk Член

  Член од:
  12 мај 2009
  Мислења:
  207
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  18
  Една од многуте :) Шаоми ми5[​IMG]

  Sent from my MI 5 using Tapatalk
   
  На mushovlae, gug1, goran и уште 3 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: