Браници за коли

Дискусија во форумот 'Општи дискусии' започната од Slavko, 15 јан 2019.

 1. Slavko

  Slavko Член

  Член од:
  13 окт 2012
  Мислења:
  171
  Допаѓања:
  16
  Поени од трофеи:
  18
  Се отепав од барање по оваа чудесна Македонија не можам да најдам мајстор кој прави браници за коли по некоја слика да го направи сам или ако знаете некој кој можи да порачува од странство.Ако има некој упатен ке ми биде од корист.А бидејки не најдов решив уште на овој форум да прашам.Инаку имам алфа 166 и барам преден спортски браник?
   
 2. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.320
  Допаѓања:
  738
  Поени од трофеи:
  113
  Јави се кај Боро +389 70 233 032 и прашај го дали ќе се нафати и за колку пари
   

Сподели преку: