Блиц при снимање видео со P1

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од strizlow800, 26 окт 2008.

 1. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
  Еве една финта:

  притиснете camera button . идете во video mode потоа во view . сега притиснете и држете го back копчето од страна . отворете ја torch апликацијата и одверете on .притиснете повторно camera button .

  П.С. За ова треба да имате инсталирано Flash app од G900.
   
 2. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  и цело време блицот ќе цица???
   
 3. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Логички е да цица:D
   
 4. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  али знае и да прегрее...
   
 5. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
 6. onsees

  onsees Нов член

  Член од:
  5 ное 2009
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  jane, kako se brisat veke postaveni oglasi za mobilni na sajtov.nikade ne gledam opcija.go staviv oglasot i sega ne mi treba, fala
   

Сподели преку: