Бел Нексус 4 на Google I/O 2013

Дискусија во форумот 'LG Nexus 4 E960' започната од zokimk, 13 мај 2013.

 1. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  абе закон ти се другарите нема што, а уште позакон ќе било кога од 3г ќе се префлеле на с3 хахаха страва си цццц
  поздрави ги и направиле многу јак избор :)


  Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
   
 2. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Тие држат во рака С3 и се воодушевени :Јеееееее:
  Не ми е тоа мислењето , туку што ке се случи ако земат Хтц ОНЕ или самсунг С4 или недај боже нексус 4. хахахахах ке се испоубијат :ГлуП:
  Фала за поздравот
   
  На maxteridon му/ѝ се допаѓа ова.
 3. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  а камоли 5 :), бар за гореспоменативе е најфаца.


  Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
   
 4. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Moже да го користат 5 како кибрит и така се пушачи они па ке му се најде ...
  Сега дури сватиле голку грозен оперативен систем и за глупи американци е направен ИОС. еее Добро јутро џезери...
  Сега мене ме дупат како сум бил заглавен на грдиот Ипхон 4с ... јбг ке земам нешто од овие новите Андроитчинја оти оваа предноста оти е помал(ипхонот) почна да ми станува негативност.хахахах
  Ке видиш како ке заврше 2013 за ипхоне а тек 2014 ...
   
 5. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.516
  Допаѓања:
  865
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  и после ако овие другари ти се репер за тоа кој телефон е подобар ондак оди ти испубисе

  мислиш на нексус 5 така? :)
   
  На krale му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MacedonianBoy

  MacedonianBoy Познат Член

  Член од:
  21 ное 2012
  Мислења:
  2.059
  Допаѓања:
  702
  Поени од трофеи:
  143
  Телефон:
  iPhone 8 Plus
  Како прво, неможеш да вреѓаш нација, второ неможеш да кажеш дека луѓето што користат иОС се глупи, трето и јас сега ќе речам дека Андроид корисниците се гејевеви. И дај спушти се на земја се понашаш како 8 годишно дете.

  Со почит,
  МЦ Бој
   
 7. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  еееееј божем не знаеше што сакав да кажам.


  Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
   
  На username му/ѝ се допаѓа ова.
 8. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  дада најглупи се американците а вие македонците како тебе сте најпаметни хахаха до кога со ова, па ако се најглупи нема цел свет за нос да го влечат.
  ааааа да бе за тебе беше мекос срање а вин. бил број 1 а чив е вин. извини, и доста со тие твои другари не отече како ќе кажат тие така нека биде.


  Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
   
 9. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Репер ми се корисниците кога ке сменат платформа како се понашаат...
  А како и секогаш ги земаме пријателите околу нас нели....?
  Мислев на наксус 4 затоа што е совршено оптимизиран.
   
 10. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  па тие другари мислам дека треба да ги земат на гсм арена да бидат репери за смартфониве, не за друго да ни ги отворат очите хаха


  Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
   

Сподели преку: