Бел Нексус 4 на Google I/O 2013

Дискусија во форумот 'LG Nexus 4 E960' започната од zokimk, 13 мај 2013.

 1. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.821
  Допаѓања:
  1.712
  Поени од трофеи:
  178
  Се појавија слики од бел Нексус 4 што ќе биде пуштен сигурно на Google I/O 2013, за 2 дена :).
  Пишете дали ви се допаѓа, кој е поубав според вас, црниот или белиот..

  Capture.JPG

  Capture2.JPG

  Capture3.JPG

  Capture4.JPG

  Capture5.JPG
   
 2. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.119
  Допаѓања:
  2.015
  Поени од трофеи:
  208
  Убав е, али мислам дека е исклучиво за женски :)
   
  На OLI-HAUG, Pane-G, христијан и уште 4 други им се допаѓа ова.
 3. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  и јас се сложувам со твоево мислење :)


  Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
   
 4. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.050
  Допаѓања:
  4.316
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  OP5, Android Pie
  Ова не треба ни да се прашува, црниот нормално.
  Сите бели телефони се исклучиво за женски.
   
  На hensk, tanevski и zokimk им се допаѓа ова.
 5. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  нексус ов е апла, поготово стаклото од позади што прелива како циркони да има.


  Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
   
 6. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Не ми се верува на сликиве - од напред зар со црн екран ќе го остават?
   
 7. hensk

  hensk GSM master

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  3.420
  Допаѓања:
  1.170
  Поени од трофеи:
  208
  ne be belo ke biide ko na iphon
   
 8. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.516
  Допаѓања:
  865
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  Кога беше 3гс бел од позади а црн од напред тоа беше револуција
   
 9. hensk

  hensk GSM master

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  3.420
  Допаѓања:
  1.170
  Поени од трофеи:
  208
  gratis gi davaat na vlez
   
 10. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.119
  Допаѓања:
  2.015
  Поени од трофеи:
  208

  А знаеш која година беше тоа? :)
   
  На BokUre и krale им се допаѓа ова.

Сподели преку: