Батерија за Galaxy Ace 4

Дискусија во форумот 'Дополнителна опрема' започната од raperot, 4 јан 2016.

 1. raperot

  raperot Познат Член

  Член од:
  28 јан 2010
  Мислења:
  430
  Допаѓања:
  257
  Поени од трофеи:
  63
  Ми треба батерија за ова модел4е :)
  Што цена се и каде да купам?
   

Сподели преку: