Барам USB 3g modem unlocked

Дискусија во форумот 'Дополнителна опрема' започната од salt, 28 јан 2014.

 1. salt

  salt Symbian old school

  Член од:
  1 мар 2008
  Мислења:
  442
  Допаѓања:
  131
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  Galaxy S5
  РОМ/Верзија:
  6.01
  Дали некој знае кај може да се најде отклучено модемче или да работи барем на Оне ??
  Ми треба за таблет користење
   
 2. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  553
  Допаѓања:
  652
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  Јас имам, не се кодирани можеш да се користат на било кој оператор.
   

  Прикачени податотеки:

  На pance24 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. salt

  salt Symbian old school

  Член од:
  1 мар 2008
  Мислења:
  442
  Допаѓања:
  131
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  Galaxy S5
  РОМ/Верзија:
  6.01
  Pisi mi cena pp

  испратено од мојот Nexus 7 2013 користејќи Tapatalk
   
 4. pance24

  pance24 CrazyHorse

  Член од:
  25 окт 2009
  Мислења:
  1.420
  Допаѓања:
  124
  Поени од трофеи:
  63
  Пиши ми и на мене цена за еден модем.
   
 5. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  553
  Допаѓања:
  652
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  Испратено.
   
 6. Justice for All

  Justice for All Активен Член

  Член од:
  22 окт 2008
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  102
  Поени од трофеи:
  43
  Ај пиши ми и мене.
   
 7. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  553
  Допаѓања:
  652
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  Испратено и на тебе.
   

Сподели преку: