Аlcatel Pop 3 (5) Проблем !!!!

Дискусија во форумот 'Alcatel' започната од kozmo, 12 јун 2016.

 1. kozmo

  kozmo Нов член

  Член од:
  13 јул 2015
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  Samsung
  исто е и кај мене ...а овие од ОНЕ /ВИП викаат дека телефоноте е све во ред ....абе џабе договори за канта телефони
   

Сподели преку: