Аlcatel генерална дискусија

Дискусија во форумот 'Alcatel' започната од Bumblebee, 16 окт 2015.

 1. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Тука дискутираме се поврзано со Алкател телефоните.
   

Сподели преку: