Ах, либе - Храна, Вино и Relax Music - Macedonian Traditional Love Songs vol2 cd1

Дискусија во форумот 'Музика' започната од dejan4e, 18 јун 2009.

 1. gorjan

  gorjan Активен Член

  Член од:
  19 јул 2008
  Мислења:
  837
  Допаѓања:
  150
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  онеплус 3
  РОМ/Верзија:
  6.1

  --- надополнето: May 8, 2012 1:18 AM ---

  --- надополнето: May 8, 2012 1:19 AM ---

  --- надополнето: May 8, 2012 1:19 AM ---

  --- надополнето: May 8, 2012 1:20 AM ---

  --- надополнето: May 8, 2012 1:21 AM ---
  http://www.youtube.com/watch?v=lISf6sSEzr8
   
 2. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.036
  Поени од трофеи:
  358
  тој ги бараше инструменталките од Храна и Вино а не ова што си постирал.

  Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
   
  На Alfa Mobil Team му/ѝ се допаѓа ова.
 3. gorjan

  gorjan Активен Член

  Член од:
  19 јул 2008
  Мислења:
  837
  Допаѓања:
  150
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  онеплус 3
  РОМ/Верзија:
  6.1
  bokure vidi ti ako mozes da najdes ti se razbiras muzicar si
   
 4. darentie

  darentie Искусен член

  Член од:
  15 дек 2009
  Мислења:
  1.647
  Допаѓања:
  1.181
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  На StalkeR и enko2974 им се допаѓа ова.
 5. darentie

  darentie Искусен член

  Член од:
  15 дек 2009
  Мислења:
  1.647
  Допаѓања:
  1.181
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  Сега уствари видов дека не биле инструменталки,некое типче си ги пее сите песни :)
   
 6. gorjan

  gorjan Активен Член

  Член од:
  19 јул 2008
  Мислења:
  837
  Допаѓања:
  150
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  онеплус 3
  РОМ/Верзија:
  6.1
  jas najdov ama neznam kako da gistavam na stranata
  --- надополнето: 10 мај 2012 во 04:44 ---
  eve ti link spustigi od tuka http://kat.ph/makedonski-rozi-relax-music-t5626905.html
  --- надополнето: 10 мај 2012 во 04:46 ---
  koga ke vlezes na stranata judes samo na download torent i ke si gi spustis
   
 7. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.036
  Поени од трофеи:
  358
 8. darentie

  darentie Искусен член

  Член од:
  15 дек 2009
  Мислења:
  1.647
  Допаѓања:
  1.181
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  Супер.Веројатно знаат сите како се спушта торент
   
 9. vasko10

  vasko10 Член

  Член од:
  14 ное 2009
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  Јаоооооо..... неизмерно сум ти благодарен:!!!:
   
 10. kikioo_pp

  kikioo_pp Член

  Член од:
  22 јун 2012
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  8
  Здраво на сите, дали ќе може да ги добијан ИНСТРУМЕНТАЛНИТЕ верзии на песните од Храна и Вино, претходнивр линкови не работат па ако може некој да ги уплоадира!
  Фала ви однаптед!
   

Сподели преку: