ИНФО Апликација за симнување на музика без sync со itunes (idevice)

Дискусија во форумот 'Apple' започната од Iphone help, 14 сеп 2016.

 1. Iphone help

  Iphone help Активен Член

  Член од:
  3 сеп 2012
  Мислења:
  519
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  Преку програмчето може да симнувате музика без помош на компјутер и секако offline да слушате [​IMG]
   
  На zokimk и Ilija им се допаѓа ова.
 2. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.837
  Допаѓања:
  1.726
  Поени од трофеи:
  178
  Има свој плеер или песните може да се импортираат и во плеерот од Епл?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. Iphone help

  Iphone help Активен Член

  Член од:
  3 сеп 2012
  Мислења:
  519
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  Свој плеер, не се импортираат во плеерот на епл... Али може на icloud dropbox да се префрлат...
   
  На Ilija и zokimk им се допаѓа ова.
 4. milemile84

  milemile84 Нов член

  Член од:
  19 сеп 2016
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  Iphone 5
  РОМ/Верзија:
  8.1.2
  Добра работа за тие сто немаат jailbreak :wiggle:
   
 5. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.728
  Допаѓања:
  1.327
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Како да симнам апликација Flixster .inc. Бидејќи јас на МК акаунт и не можам да симнам ,а апликацијава важи само Канада,УСА и др акаунти , и има ли начин да се заобиколи без да менувам акаунтот???


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
 6. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.728
  Допаѓања:
  1.327
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Дечки има ли некои класичен рингтон како оние старите фиксни телефони ? И да стави овде оти не можам никаде да најдам


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
 7. DEJANRESEN

  DEJANRESEN Член

  Член од:
  6 окт 2012
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  8
  ај дечки ако знате друга апликација за симнување музика и слушање без интернет бидејки оваа eDl Lite не работи
   
 8. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.313
  Допаѓања:
  734
  Поени од трофеи:
  113
  Deezer
   
 9. Iphone help

  Iphone help Активен Член

  Член од:
  3 сеп 2012
  Мислења:
  519
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  tubify


  Sent from my iPad using Tapatalk
   

Сподели преку: