Апликација за водење на долгови и претплати

Дискусија во форумот 'iOS' започната од skullmonkey, 25 јул 2014.

 1. skullmonkey

  skullmonkey Член

  Член од:
  5 мај 2009
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  8
  Здраво дечки,
  знае ли некој да ми посочи апликација која ќе биде како нотес во кој би се ставале (пример) чланарини (платил тој и тој од тогаш до готаш). Или (пример) хостингот е платен на таа и таа дата, и за една година да ме алармира.

  Благодарам,
  S@
   
 2. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  8.187
  Допаѓања:
  8.316
  Поени од трофеи:
  258
  ^
  Google calendar или во google mail ижа нотес со аларм.

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   

Сподели преку: