Анкета: Користите ли гаџети во ВЦ?

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од krale, 29 дек 2011.

?

Користите ли некој гаџет додека сте во ВЦ?

 1. Не користам ништо! Се знае ВЦ за што е!

  5 гласови
  10,2%
 2. Користам телефон/таблет/лаптоп, но не за зборување!

  28 гласови
  57,1%
 3. Користам само телефон за зборување и друго!

  6 гласови
  12,2%
 4. Користам се!

  10 гласови
  20,4%
 1. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.459
  Допаѓања:
  2.971
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  За некоја среќа не се задржувам во веце повеќе од 1 минута oсвен за туширање. Воедно и моја препорака - додека се туширате, за сите уреди е многу штетна пареата.
  Да така не користам ништо освен тоалетна хартија во веце ;)
   
 2. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.761
  Допаѓања:
  1.335
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  оф леле изначитав постовиве ми иде да не купувам половни смартфони поради бактериски апликации како што е: стафилокока,ешерехија коли и други да не ги набројам фуј фуј фуј :Кома:
   
 3. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  Не знам дали знаеш дека квака за врата има повеќе бактерии од седиште на тоалет.
   
 4. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.536
  Допаѓања:
  1.776
  Поени од трофеи:
  358
  И компјутерска тастатура.
   
  На Pane-G и krale им се допаѓа ова.
 5. torrent

  torrent Модератор

  Член од:
  30 мај 2008
  Мислења:
  1.136
  Допаѓања:
  87
  Поени од трофеи:
  48
  да користам ама не за зборување, незгодно ми е некако да му зборувам на некој додека сум во вц
   
 6. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.761
  Допаѓања:
  1.335
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  знам и тоа како,затоа си мијам рацете пред и после,а дали знаеш дека во кујната има повеќе бактерии одколку ВЦ:);)
   
 7. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Добра тема ^_^
   
  На христијан му/ѝ се допаѓа ова.
 8. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.142
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Хахахаха, кој пишал не користам ништо, или нема ништо, или лаже... :D
   
 9. Effendi

  Effendi Искусен член

  Член од:
  23 дек 2010
  Мислења:
  769
  Допаѓања:
  870
  Поени од трофеи:
  158
  Или има полско вц :)
   
  alfabeta, krale, DigitalDreamer и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.202
  Допаѓања:
  5.535
  Поени од трофеи:
  258
  Кај може во Вц без таблет ... :)
  Поарно не одам :)


  :)
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: