Анкета: Колку редовни членови го читаат форумот?

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 28 јан 2015.

?

Анкета: Колку редовни активни членови го читаат форумот?

 1. КЛИК ТУКА:

  92,3%
 2. /

  7,7%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Одберете првата од двете опции(минимум толку е задолжително), со една единствена цел да видиме колку активни членови дневно има форумов..

  На овој начин најреално ке се изброиме.

  Задолжително да гласате :)
   
  На OLI-HAUG, Војвода и Dzepar им се допаѓа ова.
 2. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Тапаталк не прикажува анкети или кај мене е проблемот?

  Sent from my 6037Y using Tapatalk
   
 3. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  Никогаш не прикажувал...

  Sent from my Note 4 [SM-N910F]
   
  На StalkeR и fenomenmk им се допаѓа ова.
 4. dino_bt

  dino_bt Искусен член

  Член од:
  30 дек 2011
  Мислења:
  743
  Допаѓања:
  805
  Поени од трофеи:
  158
  Јас сум редовно секој ден но преку тапаталк, така да нема баш да е најточно пребројувањето.
   
 5. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  [​IMG]

  еве ви интересна статистика..
   
  The Geek Boy, zokimk, the_maker и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: