Анкета: Дали ви се допаѓа рејтинг системот?

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Cakii, 8 мар 2015.

?

Дали ви се допаѓа новиот рејтинг систем

Анкетата е затворена 11 мар 2015.
 1. Да

  7 гласови
  33,3%
 2. Не

  12 гласови
  57,1%
 3. Mи се допаѓа,но со некои измени (предлог за измените во коментар)

  2 гласови
  9,5%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Cakii

  Cakii Супер Модератор

  Член од:
  20 фев 2011
  Мислења:
  739
  Допаѓања:
  1.419
  Поени од трофеи:
  158
  Телефон:
  Galaxy S7 Edge
  РОМ/Верзија:
  Android 6.0.1
  Бидејќи наидовме на различни мислења околу новиот рејтинг систем на форумот,ве молам пополнета ја анкетата за да знаеме дали сакате рејтинг системот да остане или да се вратиме на стариот систем само со "Ми се допаѓа".

  Анкетата ќе биде отворена 3 дена..Ве замолувам сите да гласате..
   
  На dino_bt, Dzepar, Gajche и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. CeeTour

  CeeTour Гостин

  Дечки, резултатите ги гледате, спороведете во пракса. :)
   
  На Dzepar и krale им се допаѓа ова.
 3. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Сериозно, само 3 дена ни оставивте време за гласање? Па тоа кога има избори 5 месеци однапред плакати лепат :D
   
  На Dzepar, Gajche и DigitalDreamer им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: