Англиско Македонски Англиски Речник

Дискусија во форумот 'Апликации' започната од Jane, 1 апр 2008.

 1. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  Дали го има некој толковниот речник во офлајн верзија?
   
 2. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.536
  Допаѓања:
  1.776
  Поени од трофеи:
  358
  На Tripal му/ѝ се допаѓа ова.
 3. vlatko_95

  vlatko_95 Punk rocker

  Член од:
  24 мар 2008
  Мислења:
  1.007
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  63
  Не ми се уклучува... :/ т.е. поточно ми се укочува при уклучување на таа сликата.... Да не има некакви предрасуди програмчево.... на пр... само на Win XP да рабори или... ? :D
   
 4. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.536
  Допаѓања:
  1.776
  Поени од трофеи:
  358
  Нема.
   
 5. Tripal

  Tripal Активен Член

  Член од:
  4 окт 2009
  Мислења:
  211
  Допаѓања:
  50
  Поени од трофеи:
  28
  Фала Јане за линкот
  И кај мене беше истата приказна :(. Го ставив на compatibility WIndows 98, па run as admin и работи супер
   
 6. vlatko_95

  vlatko_95 Punk rocker

  Член од:
  24 мар 2008
  Мислења:
  1.007
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  63
  мене ми се среди по некое време само... сега си се укл... :D
   
 7. Justi +

  Justi + Нов член

  Член од:
  21 јан 2013
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Дечки го има сеуште некој речников на Турни Софт кракнат од мкдев тимот ?
  Линковите погоре се сите мртви ,гугл не помага ,се утепав од барање спасот е само ако го има некој од вас сеуште да го сподели :(
   
 8. law2807

  law2807 Нов член

  Член од:
  18 дек 2011
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  3
  Повели
   

  Прикачени податотеки:

  • erecnik.rar
   File size:
   {memory} MB
   Прегледи:
   58
 9. Gogo_singer

  Gogo_singer Нов член

  Член од:
  5 дек 2014
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Инсталирав W10 64-битен, и никако неќе да проработи речникот. Брат ми има исто w10 ама 32-битен, и работи кај него. Помош совет?
   
 10. techno.boy

  techno.boy Нов член

  Член од:
  1 дек 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Го инсталирав турни софт речникот, го снимив patch-ot и го отворив reg фајлот (во папката кај што е инсталиран).
  Пак ми отвора само демо верзија. Што правам погрешно?
   

Сподели преку: