Активирање на support.gsmmkd.com (старо)

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Alfa Mobil Team, 8 апр 2008.

 1. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  арно му текна на некој ;)

  супортот е одамна он лајн, не е целосно готов - нема ни да биде во теков на следниве месеци, ќе даваме само тест јузери со неограничен лимит на давнлоуд само на нашите модератори/администратори и членовите кои ќе помогнат во полнење на супортот.
  Останатите разгледувајте ;)
   
 2. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  И ќе додадам во насловот (старо) да не испадне да пробуваат со овие јузери пасворди на старата скрипта да се логираат:ЧитаЈ:
   

Сподели преку: