Администратори и Модератори

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Phantom, 13 мар 2008.

 1. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  Samo mito.

  Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
   
 2. TIM Elektronik

  TIM Elektronik Dess Encrypted

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  954
  Поени од трофеи:
  208
  Па познавам и Мито еден,може да го пратам и него.Кај треба да дојде ???
   
 3. AlexM

  AlexM Познат Член

  Член од:
  11 мар 2010
  Мислења:
  1.152
  Допаѓања:
  407
  Поени од трофеи:
  83
  ^Ти се кандидираш ама слаба ти е кампањата :) и гледај влези во коалиција со овие што се на власт така ќе добиеш хаха
  Од нас независните имаш целосна поддршка ;)

  Инаку честитки до Горан си ја зазлуже власта човекот, со Бокуре ќе растураат на тој дел од форумот и пошироко :D
  Секоја чест и вечен нека ви е мандатот :)
   
  На GoRRaN му/ѝ се допаѓа ова.
 4. cvare

  cvare Нов член

  Член од:
  1 сеп 2010
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  здраво сакам да купам херо али нели има два од т-мобиле и од оне кој е подобар ве молам за побрз одговор
   
 5. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Другар,слабо си ја утнал темава...
   
 6. TIM Elektronik

  TIM Elektronik Dess Encrypted

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  954
  Поени од трофеи:
  208
  На StalkeR му/ѝ се допаѓа ова.
 7. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  Другар јас сум стар модератор со подолг стаж само што сум на друг реон да не си се збркал малце :)
   
 8. AlexM

  AlexM Познат Член

  Член од:
  11 мар 2010
  Мислења:
  1.152
  Допаѓања:
  407
  Поени од трофеи:
  83
  :КуЉ:
  Можно е,знам дека си стар,а и шојма врска :D
   
 9. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  Со тој муабет се надоврзав за ако земеме ајфони и одма да напуштиме од модератори...лошо си разбрал :)
   
 10. GoRRaN

  GoRRaN Allmighty модератор

  Член од:
  24 окт 2008
  Мислења:
  4.751
  Допаѓања:
  2.066
  Поени од трофеи:
  208
  со други зборови, да се надоврзам со колегата, зимаме ајфони и се пензионираме :) хахаха
   

Сподели преку: