Администратори и Модератори

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Phantom, 13 мар 2008.

 1. AlexM

  AlexM Познат Член

  Член од:
  11 мар 2010
  Мислења:
  1.152
  Допаѓања:
  407
  Поени од трофеи:
  83
  Честито и од мене и само продолжи со корисни постови ;) Поздрав
   
  На Klanistok му/ѝ се допаѓа ова.
 2. trte-mrte

  trte-mrte Супер Модератор

  Член од:
  4 мај 2008
  Мислења:
  3.319
  Допаѓања:
  533
  Поени од трофеи:
  143
  Честитки... па да дојдеш и до појак "чин" што поскоро:!!!: ;)
   
 3. (WpX)ALeX

  (WpX)ALeX Познат Член

  Член од:
  21 окт 2009
  Мислења:
  3.901
  Допаѓања:
  663
  Поени од трофеи:
  143
  Честитки од мене. Само немој да не хакнеш со премногу рецензии за вируси. :ЗлобеН:
   
 4. Јован

  Јован Познат Член

  Член од:
  2 апр 2008
  Мислења:
  2.926
  Допаѓања:
  169
  Поени од трофеи:
  93
  Исто и од мене, ги прочитав рецензиите, доста интересно за сите. Браво!
   
 5. Klanistok

  Klanistok Администратор™

  Член од:
  8 јун 2009
  Мислења:
  943
  Допаѓања:
  554
  Поени од трофеи:
  93
  Уште еднаш фала на сите
   
 6. tupacan

  tupacan Модератор

  Член од:
  11 фев 2009
  Мислења:
  505
  Допаѓања:
  107
  Поени од трофеи:
  43
  Честитки и од мене, среќно. :)
   
 7. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  GoRRaN е назначен за модератор на "HTC и Palm/PDA телефони".

  Со среќа нека ти е и со лесно нека ти иде:)
   
  На GoRRaN му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Palek

  Palek Old man

  Член од:
  8 сеп 2008
  Мислења:
  1.049
  Допаѓања:
  459
  Поени од трофеи:
  113
  Честитки до GoRRaN и да продолжиш и понатаму како до сега....да не ти удри во глава функцијата :)
   
  На GoRRaN му/ѝ се допаѓа ова.
 9. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Честито Горан!
   
  На GoRRaN му/ѝ се допаѓа ова.
 10. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.313
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  cestito kolega :)
   
  На GoRRaN му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: