Резултати од барањето

 1. Palek
 2. Palek
 3. Palek
 4. Palek
 5. Palek
 6. Palek
 7. Palek
  [IMG] [IMG]
  Објавено од: Palek, 26 фев 2015 во форум: Off topic теми
 8. Palek
 9. Palek
 10. Palek
  Испрати

  Nokia 630

  ONE е дали во стварност го имаат :confused:
  Објавено од: Palek, 25 авг 2014 во форум: Nokia
 11. Palek
 12. Palek
 13. Palek
 14. Palek
 15. Palek
 16. Palek
 17. Palek
 18. Palek
 19. Palek
 20. Palek
  Испрати

  Sony Xperia L

  Ке остане на 4.2.2
  Објавено од: Palek, 29 мар 2014 во форум: Sony