Членови на кои им се допаднала пораката #1

Тема:
Промени на форумот
 1. 8 окт 2016

  zokimk

  Искусен член, Машко, од Kumanovo
  Мислења:
  1.821
  Допаѓања:
  1.712
  Поени од трофеи:
  178
 2. 5 окт 2016

  dejan.s1980

  Член, Машко
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  47
  Поени од трофеи:
  18
 3. 4 окт 2016

  Pane-G

  GSM master, Машко, од Skopje
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
 4. 4 окт 2016

  Dzepar

  Познат Член, Машко
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  264
  Поени од трофеи:
  63
 5. 4 окт 2016

  goran

  GSM Sensei, Машко, од Охрид
  Мислења:
  2.024
  Допаѓања:
  1.503
  Поени од трофеи:
  208
 6. 3 окт 2016

  Bumblebee

  Администратор®, Машко
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258