Членови на кои им се допаднала пораката #1

Тема:
Анкета: Дали ви се допаѓа рејтинг системот?
 1. 9 мар 2015

  dino_bt

  Искусен член, Машко
  Мислења:
  758
  Допаѓања:
  820
  Поени од трофеи:
  158
 2. 8 мар 2015

  Dzepar

  Познат Член, Машко
  Мислења:
  362
  Допаѓања:
  281
  Поени од трофеи:
  63
 3. 8 мар 2015

  Gajche

  GSM master, Машко
  Мислења:
  8.187
  Допаѓања:
  8.316
  Поени од трофеи:
  258
 4. 8 мар 2015

  goran

  GSM Sensei, Машко, од Охрид
  Мислења:
  2.163
  Допаѓања:
  1.627
  Поени од трофеи:
  208
 5. 8 мар 2015

  krale

  GSM master
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
 6. 8 мар 2015

  Bumblebee

  Администратор®, Машко
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258