Членови на кои им се допаднала пораката #107

Тема:
Предложување и гласање за нови модератори
 1. 30 ное 2014

  krale

  GSM master
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
 2. 30 ное 2014

  vonuzu

  Модератор, Машко, 40, од Струмица
  Мислења:
  4.313
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
 3. 29 ное 2014

  MacedonianBoy

  Познат Член
  Мислења:
  2.059
  Допаѓања:
  702
  Поени од трофеи:
  143
 4. 29 ное 2014

  Ilija

  GSM master, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  1.978
  Допаѓања:
  1.580
  Поени од трофеи:
  208
 5. 29 ное 2014

  Bumblebee

  Администратор®, Машко
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
 6. 29 ное 2014

  Misko6000

  Искусен член, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1.650
  Допаѓања:
  1.255
  Поени од трофеи:
  178
 7. 29 ное 2014

  hensk

  GSM master, 55, од AJ FON 5--- ne zezaj
  Мислења:
  3.420
  Допаѓања:
  1.170
  Поени од трофеи:
  208